Solutions from Finrota that contribute to the digitalization of SMEs

22-08-2023
Solutions from Finrota that contribute to the digitalization of SMEs

Ödeme Sistemleri ve Açık Bankacılık sektörleri firmaların ihtiyacına yönelik çözümler sunmak için oldukça önemli sektörler arasında. Eçözüm de 20 yılı aşkın tecrübesi ile bir yeniliğe imza attı. Bu yeniliği Ürün Yönetimi, Teknoloji ve Yazılım, Kurumsal İletişim, Pazarlama, Satış, Müşteri İlişkileri ekiplerinin yanı sıra İdari İşler, Muhasebe ve İnsan Kaynaklarına kadar şirketteki tüm ekiplerin özverili ve uzun çalışmaları sonucu gerçekleştirdi. Markanın kimlik niteliğinde olan ismi ve logosu ilgili ekiplerin verimli mesaileri ile ortaya çıktı. Aynı sektördeki firmaların yanı sıra Ödeme Sistemleri ve Açık Bankacılıkta geniş ürün yelpazesini tek çatı altında toplama ve firmaların finansal kollarında insan gücünü azaltarak zaman tasarrufu sağlamaya odaklandı.

Markanın kurumsal kimliği daha modern ve geçmişten gelen kimliğimizi güçlendirecek şekilde yenilendi. Yeni logoda bulunan Turuncu renkli döngüsel amblem yenilenirken ilerlemeye ve gelişmeye devam ettiğimizi betimleyen, destekleyici renk ise güven ve bağlılığın simgesi olan mavi tonu tercih edildi. Yeni logomuz köklü geçmişimiz ve 20 yıldır bize güvenen müşterilerimizin bağlılığıyla güçlendiğimizi vurguluyor.

Logoya ait sloganımız ise firmaların finansal sektörde rotasını çizme hedefimize uygun olacak şekilde oluşturuldu. Kimlik değişimi ile beraber ürün yapıları, satış ve müşteri ilişkileri süreçleri uygun hale getirildi. Web sitemiz, ürün kanallarımız ve sosyal medya hesaplarımız güncellendi. Bu gelişmeler uzun mesailer, beyin fırtınaları, toplantılar, altyapı geliştirmeleri, talepler ve yazılım süreçleri sonucunda tamamlandı. Yeni kimlik ile birlikte ürünlerimizle büyük şirketlerin yanı sıra KOBİ’lere de hizmet vermeye devam edeceğiz. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında bulunan Netahsilat ve NetEkstre ürünlerimizi KOBİ’lere özel çözümler ile hizmete açtık. Diğer ürünlerimizin eklenmesi ile ilgili de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. “Yeni kurumsal kimliğimiz Finrota ile kullanıcıların finansal teknolojide rotası olmayı hedefliyoruz.”

Don't Miss Blog Posts

Be instantly informed about our blog posts by sharing your e-mail address.

Other News

Check out other news and newsletters.

Open Banking Data for the First Quarter of 2024
Open Banking Data for the F...

Open Banking Data for the First Quarter of 2024; NetEkstre saved its users 380.000 hours of resources in the fir...

2024-05-06

First Quarter 2024 Online Collection Data
First Quarter 2024 Online C...

Approximately 3 million transactions and 106,6 billion TL were collected through Netahsilat in the first quarter...

2024-05-02

SME Women Entrepreneur Package: Netahsilat Women Entrepreneur Package - Finrota
SME Women Entrepreneur Pack...

0 commission support for the first 6 months with Netahsilat SME Women Entrepreneur package. Click to benefit fro...

2023-03-07