KOBİ Kadın Girişimci Paketi: Netahsilat Kadın Girişimci Paketi - Finrota

07-03-2023
KOBİ Kadın Girişimci Paketi: Netahsilat Kadın Girişimci Paketi - Finrota

Kadınların son yıllarda iş hayatına büyük oranda katılımı ve girişimcilik faaliyetlerinde daha aktif rol almaları, gelişen ekonomiler için stratejik bir öneme sahiptir. İş dünyasında zengin olmak, kullanılmayan potansiyeli etkin hale getirmek ve yeni iş sahaları oluşturmak için kadınların girişimciliğinin teşvik edilmesi gerektiği akademik çevrelerde ve iş dünyasında vurgulanmaktadır.

Kadın girişimcilerin iş hayatında daha aktif rol almaları ve girişimcilik faaliyetlerinde bulunmaları son yıllarda artmış olsa da, hala önemli engellerle karşılaşıyorlar ve zorluklarla mücadele ediyorlar. Finrota, kadın girişimcilerin karşılaştığı bu engelleri ele alarak özel tasarladığı Netahsilat KOBİ Kadın Girişimci paketini hayata geçirdi.

Bu paket sayesinde kadın girişimciler, işletmelerini yönetmek için ihtiyaç duyacakları araçları tek bir yerde bulabilirler. Fatura ve tahsilat yönetimi, müşteri yönetimi, stok takibi, gelir-gider tabloları ve raporlama araçları gibi birçok iş aracı bu paket içinde yer alıyor. Kadın girişimciler, bu araçlar sayesinde işlerini daha iyi yönetebilirler ve daha fazla müşteriye ulaşabilirler.

Netahsilat KOBİ Kadın Girişimci paketi, işletme hesabına veya muhasebe yazılımına ihtiyaç duymadan, basit iş araçlarına kolayca erişim sağlar. Bu sayede kadın girişimciler, işlerini ücretsiz, kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetebilirler. Paketimiz, kadın girişimcilerin zamanlarını daha verimli kullanmalarına ve işlerinde daha başarılı olmalarına yardımcı oluyor. 

Nerede olursanız olun saniyeler içinde ödeme alın!

Vintage kıyafetler, aksesuarlar satıyor ya da web tasarım hizmetleri sunuyor olun, ödemelerinizi saniyeler içinde tahsil edebilirsiniz. Profesyonel ödeme linkleri, QR kodları ve mobil uygulama aracılığıyla müşterilerinizden kolayca ödeme alabilirsiniz. Üstelik 9 farklı kart markasıyla entegre olan PARAM POS sayesinde yurt dışından da Visa ve Mastercard üzerinden tahsilat yapabilir, tahsilatlarınızı ertesi gün alabilirsiniz.

Hem yurt içi hem de yurt dışındaki müşterilerinizin ödeme yapmasını kolaylaştıran PARAM POS, işletmenizin büyümesine ve başarısına katkı sağlar.

Netahsilat KOBİ’ye Ücretsiz Katılın

Hayallerinin peşinden gitmek isteyen kadın girişimciler Netahsilat KOBİ Kadın Girişimci paketi ile ilk 6 ay 0 komisyon desteğine sahip olurken bu avantajlı pakete ücretsiz sahip olacak.

Kadınlar hayatın her alanında ve her dinamikte özgür tavrı, aklı, çalışkanlığı, üretkenliği, sevgisi ve şefkatiyle var olan bir birey olmaya devam ediyor.  Kadın eli değen her şey ışıldıyor ve güçleniyor. Kadınlar sevgiyi, saygıyı, teşvik ve takdir edilmeyi hak ediyor. Ülkemizde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yaptığı devrimlerle seçen, seçilen, üreten ve devletin her kademesinde yer alan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Blog Yazılarını Kaçırma!

Sizde e-mail adresinizi paylaşarak, blog yazılarımızdan anında haberdar olun.

Diğer Yazılar

Diğer Blog Yazılarını İnceleyin

2024 Yılı İlk Çeyrek Açık Bankacılık Verileri
2024 Yılı İlk Çeyrek Açık B...

2024 Yılı İlk Çeyrek Açık Bankacılık Verileri; NetEkstre, 2024 yılının ilk çeyreğinde kullanıcılarına 380.000 sa...

2024-05-06

2024 Yılı İlk Çeyrek Online Tahsilat Verileri
2024 Yılı İlk Çeyrek Online...

Netahsilat ile 2024’ün ilk çeyreğinde 3 milyon adet işlem ve 106,6 milyar TL tahsilat yapıldı.

2024-05-02

KOBİ Kadın Girişimci Paketi: Netahsilat Kadın Girişimci Paketi - Finrota
KOBİ Kadın Girişimci Paketi...

Netahsilat KOBİ Kadın Girişimci paketi ile ilk 6 ay 0 komisyon desteği. Kadın girişimcilere özel tahsilat sistem...

2023-03-07