Hakkımızda

Finrota Hakkında

Finrota, Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. adıyla, 2001 yılında Online Tahsilat Sistemleri ve Açık Bankacılık çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Finrota Hakkında

Finrota, Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. adıyla, 2001 yılında Online Tahsilat Sistemi ve Açık Bankacılık çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Finrota; ulusal ve uluslararası şirketlere AR-GE ve yüksek teknoloji kullanarak geliştirdiği ürünleriyle fark yaratan çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda her geçen gün portföyündeki ürünlerin sayısını arttırmaya ve iyileştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin öncü online tahsilat sistemi olan Netahsilat, Açık Bankacılık çözümleri sunan NetEkstre, Posrapor, E-DBS ve TÖS (Toplu Ödeme Sistemi) ürünleri ile hizmet verdiği alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet verdiği alanlarda, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler ile finansal işlemleri tek ekrandan, zaman tasarrufu sağlayarak otomatize hale getirmektedir.

Tüm bunların yanı sıra; 2015 yılından bu yana, VISA Avrupa Çözüm Ortakları listesinde yer alan, PCI DSS standartlarında hizmet sunan Finrota, 200’den fazla çalışanıyla müşterilerine üstün teknolojiye sahip, güvenli altyapısıyla dinamik çözümler sunmaktadır.

2021’de TURK Elektronik Para A.Ş. bünyesine katılan Finrota, kullanıcılarına finansal teknolojide rota olmak amacıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

medal-star.svg
Misyonumuz

Online tahsilat ve açık bankacılık alanında sunduğumuz kapsamlı ve özelleştirilebilen ürün ve hizmetlerle farklı büyüklükteki işletmelerin finansal süreçlerini optimize ederek en verimli şekilde yönetmelerine destek olmak.

award.svg
Vizyonumuz

Finansal sürdürülebilirliği sağlamak için dijital, yenilikçi ve değer yaratan çözümler üreterek herkes için her yerde finansal süreçleri kolaylaştırmak.

  • 200’den fazla

  • uzman çalışan


  • 3000’den fazla

  • firma


  • 275 milyardan fazla

  • işlem hacmi

Şirketlerin İlk Tercihi

3.000’den Fazla Müşteri

Bugün 3.000’i aşkın firma Finrota çözümlerini kullanarak online tahsilat, banka hesap takibi, POS hareketleri takibi ve toplu ödeme sistemi işlemlerini kolayca gideriyor.

Tümünü Gör
3.000’den Fazla Müşteri