Eçözüm’ün Kurumsal Kimliği ve İnternet Sitesi Yenilendi!

Netahsilat
16-11-2022
5 dk Okuma
Eçözüm’ün Kurumsal Kimliği ve İnternet Sitesi Yenilendi!

Online Tahsilat ve Açık Bankacılık sektörleri firmaların ihtiyacına yönelik çözümler sunmak için oldukça önemli sektörler arasında. Eçözüm de 20 yılı aşkın tecrübesi ile bir yeniliğe imza attı. Bu yeniliği Ürün Yönetimi, Teknoloji ve Yazılım, Kurumsal İletişim, Pazarlama, Satış, Müşteri İlişkileri ekiplerinin yanı sıra İdari İşler, Muhasebe ve İnsan Kaynaklarına kadar şirketteki tüm ekiplerin özverili ve uzun çalışmaları sonucu gerçekleştirdi. Markanın kimlik niteliğinde olan ismi ve logosu ilgili ekiplerin verimli mesaileri ile ortaya çıktı. Aynı sektördeki firmaların yanı sıra Ödeme Sistemleri ve Açık Bankacılıkta geniş ürün yelpazesini tek çatı altında toplama ve firmaların finansal kollarında insan gücünü azaltarak zaman tasarrufu sağlamaya odaklandı.

Markanın kurumsal kimliği daha modern ve geçmişten gelen kimliğimizi güçlendirecek şekilde yenilendi. Yeni logoda bulunan Turuncu renkli döngüsel amblem yenilenirken ilerlemeye ve gelişmeye devam ettiğimizi betimleyen, destekleyici renk ise güven ve bağlılığın simgesi olan mavi tonu tercih edildi. Yeni logomuz köklü geçmişimiz ve 20 yıldır bize güvenen müşterilerimizin bağlılığıyla güçlendiğimizi vurguluyor.

Logoya ait sloganımız ise firmaların finansal sektörde rotasını çizme hedefimize uygun olacak şekilde oluşturuldu. Kimlik değişimi ile beraber ürün yapıları, satış ve müşteri ilişkileri süreçleri uygun hale getirildi. Web sitemiz, ürün kanallarımız ve sosyal medya hesaplarımız güncellendi. Bu gelişmeler uzun mesailer, beyin fırtınaları, toplantılar, altyapı geliştirmeleri, talepler ve yazılım süreçleri sonucunda tamamlandı. Yeni kimlik ile birlikte ürünlerimizle büyük şirketlerin yanı sıra KOBİ’lere de hizmet vermeye devam edeceğiz. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında bulunan Netahsilat ve NetEkstre ürünlerimizi KOBİ’lere özel çözümler ile hizmete açtık. Diğer ürünlerimizin eklenmesi ile ilgili de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. “Yeni kurumsal kimliğimiz Finrota ile kullanıcıların finansal teknolojide rotası olmayı hedefliyoruz.”

Blog Yazılarını Kaçırma!

Sizde e-mail adresinizi paylaşarak, blog yazılarımızdan anında haberdar olun.

Diğer Yazılar

Diğer Blog Yazılarını İnceleyin

Netekstre
Dijitalleşen Dünyada Finansal Teknolojinin Rolü
Dijitalleşen Dünyada Finans...

Finansal hizmetlerin teknolojiden en çok etkilenen sektörlerden biri olduğunu söylemek oldukça doğrudur. Bu sekt...

2024-06-04

NAP360 (Nakit Akış Platformu)
Nakit Akış Platformlarının İşletme Stratejilerine Katkıları
Nakit Akış Platformlarının ...

Nakit akış platformu, işletmelerin finansal durumlarını yönetmelerine yardımcı olan bir yazılım çözümüdür.

2024-05-27

NAP360 (Nakit Akış Platformu)
Finansal Okuryazarlık ve Bilinçlendirme
Finansal Okuryazarlık ve Bi...

Finansal okuryazarlık, kişilerin finansal kavramları anlamalarını ve bu bilgileri etkili bir şekilde kullanarak ...

2024-05-24