Bank Hesap Hareketleri Entegrasyonu

Netekstre
01-09-2022
4 dk Okuma
Bank Hesap Hareketleri Entegrasyonu

Banka hesaplarınıza ait verileri muhasebe yazılımızla otomatik ve gerçek zamanlı olarak paylaşın. Banka hesabınızdaki işlemler (Banka hesap hareketleri entegrasyonu) muhasebe yazılımınızla gerçek zamanlı olarak paylaşılır, bu da size defter tutma konusunda zaman kazandırır ve herhangi bir hata olasılığını azaltır.

Ticari faaliyetlerde doğru veriye doğru zamanda ulaşabilmek büyük önem taşıyor. Çünkü sektörel rekabette fark yaratmak için olabildiğince hızlı ve etkili adımlar atmak gerekiyor. Farklı iş kollarında faaliyet gösteren firmalar ya da çok sayıda banka hesabını bir arada kullanan işletmelerin ekonomik hareketlerini takip edebilmek için birçok farklı banka hesabına giriş yapmaları gerekmesi zaman ve işgücü kaybına neden oluyor. Ancak neyse ki günümüzde ticaretin en önemli unsurlarından biri haline gelen teknoloji sayesinde firmanıza ait tüm banka hesap hareketleri tek bir noktadan kolayca yönetilebiliyor.

NetEkstre ile Mali Gelir ve Giderlerinizi  Takip Edin

Farklı bankalardaki çok sayıdaki hesabınızı tek bir platformdan takip edebilmenizi sağlayan Netekstre, hem zamandan kazandırıyor, hem de oluşabilecek ekstra iş yüklerini minimuma indirgiyor. Birden çok banka hesabına sahip olan işletmeler için hayat kurtarıcı nitelikte olan Netekstre, Türkiye’nin en önemli bankalarının sistemleriyle tam entegrasyon halinde çalışıyor. Netekstre hizmetinden faydalanabilmek için bankanızın online veri akışı sağlamasına izin vermeniz yeterli oluyor. Firmanızın büyüklüğü, işlem hacmi, faaliyet gösterdiğiniz sektör gibi değişkenlere bağlı olarak çeşitlilik gösteren paket seçenekleriyle sunulan Netekstre sayesinde tüm banka hesaplarına ayrı ayrı giriş yapma zorunluluğu ortadan kalkıyor.

Avantajlı Netekstre Hizmetleri

Banka hesap hareketleri entegrasyonu ticari anlamda fark yaratabilecek birçok avantajı beraberinde getiriyor. Netekstre kullanan firmalar farklı bankalardaki hesaplarını tek bir ekrandan görüntülemenin yanı sıra gelen/giden tüm ödemeleri de anlık olarak takip edebiliyor. Anlık bakiye ve bir önceki günden devreden bakiye gibi rakamlar kullanıcıya sistemin anlaşılır ara yüzü sayesinde açık bir şekilde sunuluyor. Ayrıca Netekstre hesabınız firmanızın ERP/muhasebe programıyla da tam entegrasyon halinde çalışıyor. Bu sayede banka işlemlerinizdeki verilerin ayrıca bu programlara girilmesi gerekliliği de ortadan kalkmış oluyor. Banka sistemleri ve muhasebe programları arasındaki tüm bu entegrasyon son teknolojik yazılımlarla gerçekleştirildiği için maddi anlamda büyük problemler yaratabilecek olası insan hatalarının da önüne geçiliyor.

Netekstre avantajları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Farklı bankalarda yer alan hesaplarınızdaki işlemleri anlık bildirimlerle size ileten Netekstre, ihtiyacınız olan bilgiye tam zamanında ulaşmanızı sağlıyor. Tüm banka hesaplarınızdaki hareketleri konsolide grafik raporlar ile görüntülemenize imkân veren sistem, firmanızın ekonomik durumunu detaylı bir şekilde analiz etmenize olanak tanıyor. Üstelik tüm bu grafik raporlar günlük, haftalık veya aylık olarak farklı seçeneklerle Netekstre kullanıcılarına sunuluyor. İnternete erişimi olan her türlü IOS ve Android uygulaması ile mobil cihazınızdan kolaylıkla giriş yapabileceğiniz sistem sayesinde firmanızın banka hesap hareketleri her daim elinizin altında oluyor.

Farklı Paket Seçenekleri

Netekstre hizmeti opsiyonel ürünler ve farklı paket seçenekleriyle sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar firmalarına en uygun çözümleri tercih edebiliyor. Hem zamandan kazandıran hem de iş yükünü önemli oranda azaltan online hesap takip sistemi Netekstre’den faydalanmak için kullanıcının öncelikle ihtiyacına uygun paketi seçmesi gerekiyor. Paket seçiminin ardından kullanıcı, çalıştığı bankaların Netekstre’ye veri aktarımına izin veriyor. Bu işlemler tamamlandıktan sonra geriye yalnızca Netekstre ara yüzünü dilediğiniz gibi düzenlemek kalıyor. Netekstre ihtiyaçlarınıza göre özel kurallar ve yetkilendirmelerle tüm verilerinize en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyor.

Netahsilat ürünün de üreticisi EÇözüm Bilgi Teknolojileri’nin uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadrosuyla geliştirilen Netekstre, çok sayıda farklı sektörlerden alanında lider birçok markaya hizmet vermeye devam ediyor. Tüm süreçlerin en son teknolojiler kullanılarak şifrelendiği ve firmaların güvenliğinin tam anlamıyla muhafaza edildiği sistem sayesinde gereksiz zaman kayıplarının önüne geçiliyor. Siz de firmanızın farklı noktalarda yer alan hesapları için banka bakiye sorgulama işleminden cari hesap takibine kadar birçok farklı görüntüleme işlemini kolayca yönetebilirsiniz.

Blog Yazılarını Kaçırma!

Sizde e-mail adresinizi paylaşarak, blog yazılarımızdan anında haberdar olun.

Diğer Yazılar

Diğer Blog Yazılarını İnceleyin

Netekstre
Dijitalleşen Dünyada Finansal Teknolojinin Rolü
Dijitalleşen Dünyada Finans...

Finansal hizmetlerin teknolojiden en çok etkilenen sektörlerden biri olduğunu söylemek oldukça doğrudur. Bu sekt...

2024-06-04

NAP360 (Nakit Akış Platformu)
Nakit Akış Platformlarının İşletme Stratejilerine Katkıları
Nakit Akış Platformlarının ...

Nakit akış platformu, işletmelerin finansal durumlarını yönetmelerine yardımcı olan bir yazılım çözümüdür.

2024-05-27

NAP360 (Nakit Akış Platformu)
Finansal Okuryazarlık ve Bilinçlendirme
Finansal Okuryazarlık ve Bi...

Finansal okuryazarlık, kişilerin finansal kavramları anlamalarını ve bu bilgileri etkili bir şekilde kullanarak ...

2024-05-24