Otomotiv Sektörüne Özel Online Tahsilat ve Açık Bankacılık Ürünleri

Otomotiv Sektörüne Özel Online Tahsilat ve Açık Bankacılık Ürünleri %20 İndirimli

Otomotiv Sektörüne Özel Online Tahsilat ve Açık Bankacılık Ürünleri %20 İndirimli

Firmanızın ihtiyaçlarına uygun paket çözümleri ile dijitalleşmenize katkı sağlıyoruz. Ödemelerinizi alırken kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde finansal süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Otomotiv sektörü özellikle son yıllarda ihracat sektörü konumundadır ve yaklaşık yarım milyon kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Bu sektörde faaliyet gösteren işletmeler, üretimi artırmak, süreçleri verimli hale getirmek ve finansal yönetimi daha etkili bir şekilde gerçekleştirmek için sürekli olarak yenilikçi çözümler arayışındadır. Finrota olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak en iyi çözümleri sunmak amaçlı çalışıyoruz. Dijital çözümler, çok kanallı müşteri deneyimi ile yenilikçi olarak sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Bu noktada, mobilya sektörüne özel bir tahsilat sistemi ve açık bankacılık ürünleri işletmelere rekabet avantajı ve finansal süreçlerde önemli faydalar sağlayabilir.

Otomotiv Sektörünü Bekleyen Avantajlar

Kolay Tahsilat İmkanı

Bayi, alt bayi ve müşterilerinizden tahsilatlarınızı online alabileceğiniz Netahsilat’ın hızlı, güvenli ve dövizli tahsilat imkanıyla finansal süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Mobil Uygulama

Finrota Mobil sayesinde dilediğiniz yerden SMS, E-mail ile link göndererek tahsilatınızı gerçekleştirebilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Mobilya Sektörü tek ekranda hesap hareketlerini izleme

Tüm Hesaplar Tek Ekranda

Netekstre ile tüm banka hesaplarınızı tek panelden takip edebilir, detaylı raporlar ve bildirimler alabilirsiniz. Ayrıca hesap hareketlerinizi ERP/muhasebe sistemlerinize aktarabilirsiniz.

Tüm Ürünlerde Otomotiv Sektörüne Özel %20 İndirim ve 3 Taksit Fırsatı

Online Tahsilat ve Açık Bankacılık ürünlerinde otomotiv sektörüne özel kısa süreli %20 indirim ve 3 taksit fırsatı sunuyoruz. Siz de Finrota ürünleri ile işletmenizi dijitale taşıyarak finansal süreçlerinizi hızlı, güvenli ve kolayca yönetebilirsiniz.

Hemen Başvur

Otomotiv sektörüne özel olarak geliştirilen tahsilat sistemi, işletmelerinin finansal yönetimlerini daha etkili bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olabilir. Bu sistem, otomotiv sektörüne özel olarak, işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde özelleştirilmiştir.

Başvuru Koşulları:

1. Kampanya 01.07.2023 – 30.09.2023 tarihleri arasında geçerlidir.

2. Kampanya kapsamında Finrota Mobil Uygulama indirme ve kullanım ücreti bulunmamaktadır. (30 kullanıcıya kadar)

3. Kampanya Proje, Lisans ve KOBİ paketleri dışında tüm Finrota Kurumsal paket çözümleri kapsamaktadır.

4. Finrota kampanya kurallarında ve tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

5. Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

6. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Tüm sorularınız için bize 0 212 256 60 00 numarası veya bilgi@finrota.com mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yukarı Çık