Netekstre

NetEkstre Nedir?

NetEkstre Nedir? NetEkstre Özellikleri ve Entegrasyon

NetEkstre Nedir: Eçözüm Bilgi Teknolojileri ürünü Netekstre, banka hesap hareketleri gösterme servisi olarak; bankalardan hesap hareketlerinizi online alır ve tek panel üzerinde tüm hareketleri görüntülemenizi sağlar. Ürün hesap hareketlerini ortak bir veri yapısına çevirerek ERP sistemlerine (SAP, Oracle, Microsoft, Logo, Netsis, vb.) aktarır.

NetEkstre Nedir, Nasıl Kullanılır?

Ürün firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tüm banka hesaplarını tek ekranda gösterir. Hesaplar arası işlemler için gereken zamandan büyük tasarruf sağlar. Eçözüm Bilgi Teknolojileri, 2001 yılından beri e-tahsilat, online tahsilat, sanal pos ve ödeme sistemleri teknolojileri geliştirmektedir. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tüm banka hesaplarının tek ekran üzerinden takip edildiği Netekstre ürününü geliştirdi. Netekstre nedir; Online hesap takip sistemi ile tüm banka hareketleri tek panel üzerinden görüntüleniyor ve muhasebe – ERP sistemlerine anında entegrasyon yapılabiliyor.

Netekstre ürünü ile firmalar hesaplarını incelemek için artık bankaların arayüzlerine ayrı ayrı girmek zorunda kalmayacak. Ödemeler anlık olarak takip ediliyor ve tüm muhasebe – erp sistemlerine anında aktarım sağlanıyor.

Hesaplara ilişkin detaylı raporları günlük, haftalık ve aylık alabileceği gibi, tüm hareketler için anlık bildirimlerde sistem üzerinden kolayca alınabiliyor.

NetEkstre Özellikleri

  • Farklı bankalarda ki tüm hesap hareketlerini tek panel üzerinden görüntüleme.
  • Hesaplardaki tüm işlemleri anlık olarak panelden izleme.
  • Tüm muhasebe – ERP sistemlerine anında entegrasyon. (Logo, Netsis ve Eta ile direkt entegrasyon.)
  • Entegrasyon sayesinde tüm hatalı işlem girişlerini engelleme.
  • Hesap hareketlerinin günlük, haftalık yada aylık olarak raporlama yapılması.
  • Hesaplarda gerçekleşen tüm havale-eft işlemlerinizde anlık bildirim alabilme.
  • Cari hesap ve muhasebe fişlerini aynı anda oluşturabilme.
  • Banka işlem kodları ile mükemmel eşleştirme kuralları oluşturabilme.
  • NetEkstre Demo Talebi

Net Ekstre sistemi hakkında detaylı bilgi almak ve sistemi incelemek için bizi arayabilir (0212 256 60 00) veya demo talep formu doldurup müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

NetEkstre banka hesap hareketleri yönetim sistemlerine entegre olan bankaları buradan inceleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Netekstre
Bir işletme sahibiyseniz, MT940 formatını duymuş olabilirsiniz. MT940 Formatı nedir, ne işe yarar ve avantajları neler hepsi blog yazımızda.

MT940 Formatı Nedir?

Bankacılık işlemleri yürüten herhangi bir kişi veya kuruluş, birçok farklı banka hesabı kullanıyor olabilir. MT940 formatı, bankaların müşterileriyle hesap bilgilerini paylaşmak için kullandığı standart bir dosya formatıdır.

Devamını Oku
Netekstre
Açık Bankacılık Servisleri ile Neler Yapılabilir?

Açık Bankacılık Servisleri ile Neler Yapılabilir?

Bankacılık işlemlerinde banka ayrımını ortadan kaldıran, müşterilere tüm banka hesaplarına tek bir uygulama üzerinden erişim sağlayan açık bankacılık ekosisteminin bu yeteneklerinin ardında API servisleri kavramı yatıyor. Uygulama programlama arayüzü kelimelerinin İngilizce karşılığına denk gelen kelimelerin kısaltması olan API, bankalardaki müşteri ve hesap bilgilerinin güvenli bir şekilde üçüncü parti uygulamalara aktarılmasını sağlıyor. Banka ile müşteri arasında […]

Devamını Oku
Yukarı Çık