Netahsilat

Link ile Tahsilat Ödeme Kolaylığı

Link ile Tahsilat, Linkle Ödeme Sistemi

İnternet ve mobil teknolojilerin öneminin giderek arttığı günümüzde finansal süreçlerde de online çözümler yaygınlaşıyor. E-ticaretin ve firmalar arasında dijital finans çözümlerinin kullanım  oranın artması sanal POS hizmetinin daha fazla ön planda olmasını sağlıyor. Müşterilerden, bayilerden, iş ortaklarından ödeme alınması konusunda sanal POS’lar sayesinde ödemeler güvenli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Netahsilat, web tabanlı altyapısıyla firmaların peşin ya da taksitli olarak kredi kartı çekimi yapılabilmesini sağlıyor. Firmalar 20’den fazla bankanın sanal POS entegrasyonunu tek bir platformdan yönetebilmektedir. Aynı zamanda tahsilatlarını link üzerinden kolayca gerçekleştirebilir.

Link ile Tahsilat Nedir?

Netahsilat kullanıcısı firmalar, bayilerinden, alt bayilerinden, müşterilerinden, iş ortaklarından tahsilatlarını email, SMS ve diğer dijital platformlar üzerinden gönderilebilen linkler üzerinden anlık bir şekilde yapabiliyor. Böylece firmalar tahsilatlarını düzenli bir şekilde takip edebilmektedir. Bu işlem aynı zamanda müşteriye güvenli ödeme kolaylığı sunar. SMS ve mail aracılığı ile internet bağlantısı olan tüm cihazlardan 7/24 anlık ödeme alınabiliyor.

Link ile Ödeme Sürecinin Avantajları Nelerdir?

Linkle ödeme mail order sistemine güvenli bir alternatif olarak geliştirilmiştir. Link ile tahsilatta ödeme yapacak olan taraf kart bilgilerini firmaya iletmeden ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Link ile ödeme işlemlerinde 3D Secure şifreleme yöntemi sayesinde ödeme yapan tarafın kredi kartı bilgileri ödemeyi alan tarafla paylaşılmıyor.

Linkle ödeme hizmetinde firmalar tahsilat yapacağı kişilerin veya kurumların kart bilgilerinin güvenliğinden sorumlu değillerdir. Link ile tahsilatta, kart bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcıları kaçırmadan ödemelerinizi güvenle alabilirsiniz. Firmalara, tahsilatları gerçekleştirmek için büyük oranda zaman tasarrufu sağlar.

Linkle Ödeme Muhasebe Programına Entegre Edilir mi?

Netahsilat link ile ödeme hizmeti, alınan ödemeleri otomatik olarak ERP ve muhasebe yazılımlarıyla paylaşır. Böylece tahsilatlarınızın muhasebeleşme süreci ek bir iş yükü olmadan anlık olarak gerçekleştirilebiliyor. Netahsilat’ın sunduğu sanal POS hizmeti Türkiye’nin en çok tercih edilen ERP yazılımlarıyla kolayca entegre edilebiliyor.

Tüm Sanal Posların kolayca entegre edilebildiği Online Tahsilat Sistemi, Türkiye’de en çok tercih edilen ERP sistemlerine direk entegre olabildiği gibi, diğer tüm ERP sistemlerine de web servisler ile entegre olabilmektedir.

İlgili Yazılar

Netahsilat
3D Secure Nedir? Güvenli Ödeme 3d secure nasıl çalışır?

3D Secure

3D Secure Nedir? 3D Secure, üç boyutlu güvenlik anlamına gelen bir ödeme güvenliği sistemidir. Bu sistem, Visa tarafından “Verified by Visa” ve Mastercard tarafından “Mastercard SecureCode” olarak bilinir. Bu teknoloji, alışveriş yaparken kredi kartı sahiplerine ekstra güvenlik sunarak çevrimiçi ödemelerin güvenilirliğini artırmaktadır. 3D Secure Nasıl Çalışır? 3D Secure sistemi, çevrimiçi işlem gerçekleştirirken kullanıcının kimliğini doğrulamak […]

Devamını Oku
Yukarı Çık