Netahsilat

Link ile Ödemenin Avantajları Nelerdir?

Link ile Ödemenin Avantajları Nelerdir? Ödeme Bağlantıları Nedir?

Ödeme sistemleri, geçmişten bugüne sürekli olarak gelişmektedir. Takas sistemlerinden nakit kavramına, kartlardan dijital ödemelere kadar çok yol kat ettik ve bu sistemlerin her biri bir öncekinden daha kullanışlı oldu.

Günümüzde hem satıcılar hem de müşteriler için ödemeleri kolay ve sorunsuz hale getirmek için linkle ödemeler devreye girdi. Ödeme bağlantısını detaylı inceleyerek ne olduğunu anlayalım.

Ödeme Bağlantıları (Link ile Ödeme) Nedir?

Link ile ödeme sistemi aracılığıyla oluşturulan ve bunun yardımıyla ödemeleri çevrimiçi olarak tahsil edebileceğiniz bir bağlantıdır. Satıcı, tutarı önceden belirler; müşteriler banka ve kredi kartları gibi birden fazla ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirler. Ödeme almanın en hızlı ve kolay yollarından biridir. Link ile Ödeme Nedir? yazımızdan detaylı bilgi edinebilirsin.

Link ile Ödemenin Faydaları

Müşteriler için Kolay ve Sorunsuz Ödeme

Herhangi bir işletme, ancak müşterileri ürün ve hizmetlerinden memnun olursa büyüyebilir ve gelişebilir. Müşteriler, ödeme bağlantıları ile tercih ettikleri ödeme yöntemiyle ödeme yapma konusunda esnek olmak ister. Linkle ödeme satıcıların gelirlerini artırmaları için hızlı, güvenli ve uygun bir yoldur.

Ekonomik

POS terminalleri gibi pahalı ödeme kabul cihazlarının bakımını yapma ihtiyacını azaltır. Ayrıca, üçüncü taraf uygulamalara olan ihtiyacı ortadan kaldırır, kurulum ve bakım maliyetlerini azaltır.

Teknoloji Dostu

Küçük veya orta ölçekli bir işletmen varsa teknik bilgi eksikliğin olabilir. Ödeme bağlantılarının seni tüm teknik entegrasyon ve çabalardan kurtardığı yer burasıdır. Tek yapman gereken bir satıcı hesabı oluşturmak ve ödemeleri kabul etmek için linkle ödeme hesabını hemen oluşturabilirsin.

Çoklu Ödeme Yöntemleri

Link ile ödemenin avantajlarından birisi de tüm önemli ödeme yöntemleriyle sorunsuz bir ödeme kontrolü sağlamasıdır. Kredi ve banka kartları dahil olmak üzere birçok ödeme modunu destekler.

Güvenli Altyapı

Müşteriler, kişisel bilgilerini girmeleri talep edildiğinde online ödeme yaparken genellikle çok isteksizdir. Ancak, güvenilir bir ödeme çözümünün ödeme bağlantılarını kullandıklarında bir güvenlik duygusu hissederler.

Finrota link ile ödeme hizmeti SSL sertifikasına sahip, PCI uyumlu ve tüm şifreleme standartlarını takip etmektedir.

Etkili İletişim

Satıcı olarak, online ödemeyi de kabul edebileceğin kesintisiz ve etkili bir iletişim gerçekleştirebilirsin. Örneğin WhatsApp Business üzerinden iletişim kurmak istiyorsan, müşterilerine WhatsApp üzerinden ödeme linkleri göndererek ödemeleri kolayca tahsil edebilirsin.

Link ile ödemeyi oluştur ve bunları herhangi bir sosyal medya veya mesajlaşma sitesinde paylaş. Ayrıca müşterilerin için bir mesaj ekleyerek işlemi kişiselleştirebilirsin.

Link ile Ödeme Avantajı; Müşterilerinle görüşmek veya banka havalesi beklemek zorunda kalmazsın. Hızlı bir şekilde etkinleştir ve istediğin zaman, istediğin yerde güvenli ödeme almaya başla.

İşletmene nasıl daha fazla kâr sağlayabileceğini öğrenmek için Finrota ürünlerini inceleyebilirsin.

İlgili Yazılar

Netahsilat
3D Secure Nedir? Güvenli Ödeme 3d secure nasıl çalışır?

3D Secure

3D Secure Nedir? 3D Secure, üç boyutlu güvenlik anlamına gelen bir ödeme güvenliği sistemidir. Bu sistem, Visa tarafından “Verified by Visa” ve Mastercard tarafından “Mastercard SecureCode” olarak bilinir. Bu teknoloji, alışveriş yaparken kredi kartı sahiplerine ekstra güvenlik sunarak çevrimiçi ödemelerin güvenilirliğini artırmaktadır. 3D Secure Nasıl Çalışır? 3D Secure sistemi, çevrimiçi işlem gerçekleştirirken kullanıcının kimliğini doğrulamak […]

Devamını Oku
Yukarı Çık