İletişim

Merkez Ofis
Finrota: “location.png” Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Davutpaşa Kampüsü B2 Blok No:104 Esenler İstanbul Yol Tarifi Al
Finrota: “phone.png” Telefon: +90 (212) 256 60 00
Finrota: “fax.png” Fax: +90 (212) 256 54 00
Finrota: “mail.png” E-Posta: bilgi@finrota.com
Ankara Bölge

Bölge Sorumlusu: Kamil Aracı

E-Posta Adresi: ankara@finrota.com

E-posta gönder
İzmir Bölge

Bölge Sorumlusu: Doğan Cire

E-Posta Adresi: izmir@finrota.com

E-posta gönder
Bursa Bölge

Bölge Sorumlusu: Ali Altınay

E-Posta Adresi: bursa@finrota.com

E-posta gönder
Gaziantep Bölge

Bölge Sorumlusu: Volkan C. Ayyıldız

E-Posta Adresi: gaziantep@finrota.com

E-posta gönder
Adana-Mersin Bölge

Bölge Sorumlusu: Adem Gökçen

E-Posta Adresi: adana@finrota.com

E-posta gönder
Antalya Bölge

Bölge Sorumlusu: Doğan Cire

E-Posta Adresi: antalya@finrota.com

E-posta gönder
Trabzon Bölge

Bölge Sorumlusu: Cem Yüksek

E-Posta Adresi: trabzon@finrota.com

E-posta gönder
Yukarı Çık