Hakkımızda

Finrota, Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. adıyla, 2001 yılında online tahsilat sistemi ve Açık Bankacılık çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Finrota; ulusal ve uluslararası şirketlere AR-GE ve yüksek teknoloji kullanarak geliştirdiği ürünleriyle fark yaratan çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda her geçen gün portföyündeki ürünlerin sayısını arttırmaya ve iyileştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin en büyük online tahsilat sistemi olan Netahsilat, Açık Bankacılık çözümleri sunan Netekstre, Posrapor, E-DBS ve TÖS (Toplu Ödeme Sistemi) ürünleri ile hizmet verdiği alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmet verdiği alanlarda, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler ile finansal işlemleri tek ekrandan, zaman tasarrufu sağlayarak otomatize hale getirmektedir.

Tüm bunların yanı sıra; 2015 yılından bu yana, VISA Avrupa Çözüm Ortakları listesinde yer alan, PCI DSS standartlarında hizmet sunan Finrota, 200’den fazla çalışanıyla müşterilerine üstün teknolojiye sahip, güvenli altyapısıyla dinamik çözümler sunmaktadır.

2022’de TURK Elektronik Para A.Ş. bünyesine katılan Finrota, kullanıcılarına finansal teknolojide rota olmak amacıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Yukarı Çık