Finrota

Eçözüm’ün Kurumsal Kimliği ve İnternet Sitesi Yenilendi!

Ödeme Sistemleri ve Açık Bankacılık sektörleri firmaların ihtiyacına yönelik çözümler sunmak için oldukça önemli sektörler arasında. Eçözüm de 20 yılı aşkın tecrübesi ile bir yeniliğe imza attı.
Bu yeniliği Ürün Yönetimi, Teknoloji ve Yazılım, Kurumsal İletişim, Pazarlama, Satış, Müşteri İlişkileri ekiplerinin yanı sıra İdari İşler, Muhasebe ve İnsan Kaynaklarına kadar şirketteki tüm ekiplerin özverili ve uzun çalışmaları sonucu gerçekleştirdi.
Markanın kimlik niteliğinde olan ismi ve logosu ilgili ekiplerin verimli mesaileri ile ortaya çıktı. Aynı sektördeki firmaların yanı sıra Ödeme Sistemleri ve Açık Bankacılıkta geniş ürün yelpazesini tek çatı altında toplama ve firmaların finansal kollarında insan gücünü azaltarak zaman tasarrufu sağlamaya odaklandı.

Markanın kurumsal kimliği daha modern ve geçmişten gelen kimliğimizi güçlendirecek şekilde yenilendi. Yeni logoda bulunan Turuncu renkli döngüsel amblem yenilenirken ilerlemeye ve gelişmeye devam ettiğimizi betimleyen, destekleyici renk ise güven ve bağlılığın simgesi olan mavi tonu tercih edildi. Yeni logomuz köklü geçmişimiz ve 20 yıldır bize güvenen müşterilerimizin bağlılığıyla güçlendiğimizi vurguluyor.

Logoya ait sloganımız ise firmaların finansal sektörde rotasını çizme hedefimize uygun olacak şekilde oluşturuldu.
Kimlik değişimi ile beraber ürün yapıları, satış ve müşteri ilişkileri süreçleri uygun hale getirildi. Web sitemiz, ürün kanallarımız ve sosyal medya hesaplarımız güncellendi. Bu gelişmeler uzun mesailer, beyin fırtınaları, toplantılar, altyapı geliştirmeleri, talepler ve yazılım süreçleri sonucunda tamamlandı.
Yeni kimlik ile birlikte ürünlerimizle büyük şirketlerin yanı sıra KOBİ’lere de hizmet vermeye devam edeceğiz. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında bulunan Netahsilat ve NetEkstre ürünlerimizi KOBİ’lere özel çözümler ile hizmete açtık. Diğer ürünlerimizin eklenmesi ile ilgili de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.
“Yeni kurumsal kimliğimiz Finrota ile kullanıcıların finansal teknolojide rotası olmayı hedefliyoruz.”

İlgili Yazılar

Finrota
Fintech Nedir, Fintech Dünyası, Fintech Uygulamaları

Fintech Nedir? Türkiye’de Fintech Uygulamaları

Gelişen bilişim teknolojileri, yapay zekâ, Endüstri 4.0’la gelen “Nesnelerin İnterneti” ve blockchain teknolojileri, finans sektöründeki hizmetlerle birlikte müşteri yönelim, tercih ve beklentilerini de yeniden yapılandırıyor. Yenilikçi fikirlerle müşteri deneyimini geliştirmeye, hızlı ve mobil ödeme sistemlerini desteklemeye, işletme faaliyetlerini daha etkili, süratli ve ekonomik kılmaya yönelik Fintech çözüm ve uygulamaları, günümüzde hızla gelişerek yaygınlaşıyor. Fintech Ne […]

Devamını Oku
Yukarı Çık