Netekstre

Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu

Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu

Banka hesaplarınıza ait verileri muhasebe yazılımızla otomatik ve gerçek zamanlı olarak paylaşın. Banka hesabınızdaki işlemler (Banka hesap hareketleri entegrasyonu) muhasebe yazılımınızla gerçek zamanlı olarak paylaşılır, bu da size defter tutma konusunda zaman kazandırır ve herhangi bir hata olasılığını azaltır.

Ticari faaliyetlerde doğru veriye doğru zamanda ulaşabilmek büyük önem taşıyor. Çünkü sektörel rekabette fark yaratmak için olabildiğince hızlı ve etkili adımlar atmak gerekiyor. Farklı iş kollarında faaliyet gösteren firmalar ya da çok sayıda banka hesabını bir arada kullanan işletmelerin ekonomik hareketlerini takip edebilmek için birçok farklı banka hesabına giriş yapmaları gerekmesi zaman ve işgücü kaybına neden oluyor. Ancak neyse ki günümüzde ticaretin en önemli unsurlarından biri haline gelen teknoloji sayesinde firmanıza ait tüm banka hesap hareketleri tek bir noktadan kolayca yönetilebiliyor.

NetEkstre ile Mali Gelir ve Giderlerinizi  Takip Edin

Farklı bankalardaki çok sayıdaki hesabınızı tek bir platformdan takip edebilmenizi sağlayan Netekstre, hem zamandan kazandırıyor, hem de oluşabilecek ekstra iş yüklerini minimuma indirgiyor. Birden çok banka hesabına sahip olan işletmeler için hayat kurtarıcı nitelikte olan Netekstre, Türkiye’nin en önemli bankalarının sistemleriyle tam entegrasyon halinde çalışıyor. Netekstre hizmetinden faydalanabilmek için bankanızın online veri akışı sağlamasına izin vermeniz yeterli oluyor. Firmanızın büyüklüğü, işlem hacmi, faaliyet gösterdiğiniz sektör gibi değişkenlere bağlı olarak çeşitlilik gösteren paket seçenekleriyle sunulan Netekstre sayesinde tüm banka hesaplarına ayrı ayrı giriş yapma zorunluluğu ortadan kalkıyor.

Avantajlı Netekstre Hizmetleri

Banka hesap hareketleri entegrasyonu ticari anlamda fark yaratabilecek birçok avantajı beraberinde getiriyor. Netekstre kullanan firmalar farklı bankalardaki hesaplarını tek bir ekrandan görüntülemenin yanı sıra gelen/giden tüm ödemeleri de anlık olarak takip edebiliyor. Anlık bakiye ve bir önceki günden devreden bakiye gibi rakamlar kullanıcıya sistemin anlaşılır ara yüzü sayesinde açık bir şekilde sunuluyor. Ayrıca Netekstre hesabınız firmanızın ERP/muhasebe programıyla da tam entegrasyon halinde çalışıyor. Bu sayede banka işlemlerinizdeki verilerin ayrıca bu programlara girilmesi gerekliliği de ortadan kalkmış oluyor. Banka sistemleri ve muhasebe programları arasındaki tüm bu entegrasyon son teknolojik yazılımlarla gerçekleştirildiği için maddi anlamda büyük problemler yaratabilecek olası insan hatalarının da önüne geçiliyor.

Netekstre avantajları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Farklı bankalarda yer alan hesaplarınızdaki işlemleri anlık bildirimlerle size ileten Netekstre, ihtiyacınız olan bilgiye tam zamanında ulaşmanızı sağlıyor. Tüm banka hesaplarınızdaki hareketleri konsolide grafik raporlar ile görüntülemenize imkân veren sistem, firmanızın ekonomik durumunu detaylı bir şekilde analiz etmenize olanak tanıyor. Üstelik tüm bu grafik raporlar günlük, haftalık veya aylık olarak farklı seçeneklerle Netekstre kullanıcılarına sunuluyor. İnternete erişimi olan her türlü IOS ve Android uygulaması ile mobil cihazınızdan kolaylıkla giriş yapabileceğiniz sistem sayesinde firmanızın banka hesap hareketleri her daim elinizin altında oluyor.

Farklı Paket Seçenekleri

Netekstre hizmeti opsiyonel ürünler ve farklı paket seçenekleriyle sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar firmalarına en uygun çözümleri tercih edebiliyor. Hem zamandan kazandıran hem de iş yükünü önemli oranda azaltan online hesap takip sistemi Netekstre’den faydalanmak için kullanıcının öncelikle ihtiyacına uygun paketi seçmesi gerekiyor. Paket seçiminin ardından kullanıcı, çalıştığı bankaların Netekstre’ye veri aktarımına izin veriyor. Bu işlemler tamamlandıktan sonra geriye yalnızca Netekstre ara yüzünü dilediğiniz gibi düzenlemek kalıyor. Netekstre ihtiyaçlarınıza göre özel kurallar ve yetkilendirmelerle tüm verilerinize en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyor.

Netahsilat ürünün de üreticisi EÇözüm Bilgi Teknolojileri’nin uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadrosuyla geliştirilen Netekstre, çok sayıda farklı sektörlerden alanında lider birçok markaya hizmet vermeye devam ediyor. Tüm süreçlerin en son teknolojiler kullanılarak şifrelendiği ve firmaların güvenliğinin tam anlamıyla muhafaza edildiği sistem sayesinde gereksiz zaman kayıplarının önüne geçiliyor. Siz de firmanızın farklı noktalarda yer alan hesapları için banka bakiye sorgulama işleminden cari hesap takibine kadar birçok farklı görüntüleme işlemini kolayca yönetebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Netekstre
Açık Bankacılık (open banking) Nedir, Açık bankacılık nasıl çalışır ve geleceği nedir?

Açık Bankacılık (Open Banking) Nedir?

Açık Bankacılık (Open Banking), uygulama programlama arayüzüne (API) dayalı, finansal ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi için gerekli finansal bilgilerin paylaşılmasını sağlayan sistemdir. Finansal verilerin geleneksel merkezi yönetimin aksine, farklı kurumların teknolojik ağına dayanmaktadır. Bu da daha verimli bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlıyor. Açık bankacılık, parolalar gibi hassas bilgilerin yaygın olarak paylaşılmasını gerektirmeden finansal bilgilere kolay ve güvenli […]

Devamını Oku
Netekstre
Açık Bankacılık Servisleri ile Neler Yapılabilir?

Açık Bankacılık Servisleri ile Neler Yapılabilir?

Bankacılık işlemlerinde banka ayrımını ortadan kaldıran, müşterilere tüm banka hesaplarına tek bir uygulama üzerinden erişim sağlayan açık bankacılık ekosisteminin bu yeteneklerinin ardında API servisleri kavramı yatıyor. Uygulama programlama arayüzü kelimelerinin İngilizce karşılığına denk gelen kelimelerin kısaltması olan API, bankalardaki müşteri ve hesap bilgilerinin güvenli bir şekilde üçüncü parti uygulamalara aktarılmasını sağlıyor. Banka ile müşteri arasında […]

Devamını Oku
Netekstre
B2B İş Modelinde Açık Bankacılık ve Sunduğu Avantajlar

B2B İş Modelinde Açık Bankacılık ve Sunduğu Avantajlar

Bankacılık anlayışını yeniden tanımlayan açık bankacılık, yenilikçi ve dijital bir dünyanın kapılarını ardına kadar açıyor. Bankaların değil; bankacılık işlemlerinin, verinin, müşterilerin daha ön planda olduğu açık bankacılık teknolojileri, şirketlerin finansal süreçlerinde köklü değişiklikleri de beraberinde getiriyor. Klasik bankacılığın bilgisayar ve internet teknolojileri ile harmanlandığı dijital bankacılık, açık bankacılık uygulamaları sayesinde daha rekabetçi bir yapıya kavuşuyor. Sahip olduğu açık mimari ve API teknolojileri […]

Devamını Oku
Yukarı Çık